O nas

Karolina Węgrzyn-Purolczak

radca prawny

Wieloletnie doświadczenie zawodowe radca prawny Karolina Węgrzyn-Purolczak zdobywała współpracując z renomowanymi szczecińskimi kancelariami, w ramach których obsługiwała podmioty gospodarcze, jednostki samorządu terytorialnego oraz klientów indywidualnych.

W ramach własnej praktyki zawodowej, radca prawny Karolina Węgrzyn-Purolczak zajmuje się obsługą spółek handlowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz klientów indywidualnych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, administracyjnym i rodzinnym. Posiada szerokie doświadczenie w reprezentowaniu klientów zarówno przed sądami powszechnymi, administracyjnymi jak i przed organami administracyjnymi. Uczestniczyła w licznych mediacjach, ugodach i negocjacjach. 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz stypendystka  programu Erasmus na Uniwersytecie w Genui. Ukończyła trzyletnią aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, której aktualnie jest członkiem.

Języki: polski, angielski, włoski 

Seweryn Purolczak

radca prawny

Od lat zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom – polskim i zagranicznym. Zapewnia wsparcie dla klientów kancelarii zarówno w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Wielokrotnie reprezentował klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji. Współpracował z podmiotami m.in. z branży budowlanej, morskiej czy e-commerce.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, stypendysta programu Erasmus na Uniwersytecie w Rostocku, uczestnik programu “Most” na Uniwersytecie Warszawskim, absolwent Uniwersytetu w Greifswaldzie, a także Studiów Podyplomowych Prawa Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie oraz Deutsch-Polnische Juristen-Vereinigung e.V., Berlin

Języki: polski, niemiecki, angielski